SAP Eğitim

SAP Eğitimleri

Gerçekler 1: Araştırmalar Fortune500 listesinde yer alan şirketlerinin tamamının ERP ( Kurumsal Kaynak Planlaması ) yazılımlarını kullandığını ortaya koyuyor.

Gerçekler 2: Türkiye’deki en büyük 500 firmadan 350’si ERP’de SAP yazılımlarını tercih ediyor.

Gerçekler 3: Türkiye’de ve Dünya’da SAP kullanan firmaların sayısı artıyor.

Gerçekler 4: Firmaların SAP son kullanıcılara ve danışmanlara yani iyi yetişmiş insan gücüne ihtiyacı büyüyor.

Gerçekler 5: SAP alanında iyi yetişmiş, yabancı dil ( özellikle İngilizce ve Almanca ), iş yaşamında 2-3 sene tecrübeli kişiler firmalarda üst düzeyde kolaylıkla iş bulabiliyor.

SONUÇ : Gelecek Bilişimde! İyi yetişmiş insan gücü, ancak iyi tasarlanmış eğitimlerle mümkün. Bireysel olarak, kaliteli bir yaşam ve iyi bir kariyer için; firma olarak ise verimli üretim ve kontrolü yüksek yönetim için SAP eğitimlerinde Sagesse Çözüm üretiyor.

SAGESSE CONSULTANCY  modüler olarak oluşturduğu eğitim programlarıyla en temel SAP bilgisinden en üst seviyeye kadar katılımcılarını yetiştiriyor.

Sagesse Consultancy’de;

SAP MM ( Material Management / Malzeme Yönetimi )
SAP PP ( Production Planning / Üretim Planlama )
SAP FI ( Finance / Finans )
SAP SD ( Sales and Distribution / Satış ve Dağıtım )
SAP CO ( Controlling / Kontrol )
SAP HR ( Human Resources / İnsan Kaynakları )
SAP PS ( Project Systems / Proje Sistemleri )
SAP PM ( Plant Maintenance )
SAP QM ( Quality Management / Kalite Yönetimi )
SAP BW ( Business Warehouse )
SAP BI ( Business Intelligence / İş Zekası )
SAP CRM ( Customer Relationship Management / Müşteri İlişkileri Yönetimi )
SAP BASIS
SAP ABAP Programlama Dili
SAP HANA

Yukarıdaki eğitimleri, modüler yapıda başlangıç seviyesinden, en üst seviyeye kadar alabilirsiniz.

Eğitimleri Nasıl Alabilirim?

* Eğitimlere, İstanbul ve Adana ofislerimizde periyodik olarak açılacak sınıflarda bireysel ya da firma olarak katılabilirsiniz.

* İhtiyaç duyduğunuz eğitimleri, Sagesse Consultancy Eğitmenlerini davet ederek, kendi şehrinizde ve istediğiniz zaman diliminde;  firmanıza, topluluğunuza, üniversitenize ya da arkadaş grubunuza aldırabilirsiniz. Bu eğitimler, size özel olarak tasarlanacaktır ve firmanızın ihtiyaç duyduğu şekilde ilerleyecektir. Özel şartlar ve katılımcı sayısı gerektirmektedir. Lütfen tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn. Tayfun Bırakoğlu ile iletişime geçiniz.

* Eğitimleri, uzaktan eğitim sistemimizle, canlı sınıf eğitimlerimizle evinizde, ofisinizde ya da bulunduğunuz herhangi bir yerde mekana bağlı olmaksızın alabilirsiniz. Ayrıntılar için, uzaktan eğitim linkimizi inceleyiniz.

* Firmanız, Üniversiteniz ya da Topluluğunuz adına uzun süreli ( çok bileşenli ) eğitim planı düşünüyorsanız, bu konuda sizin için özel olarak tasarlanan Eğitim Dış Kaynaklama Paketi için lütfen tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn. Tayfun Bırakoğlu ile iletişime geçiniz.

* Firmanız ya da siz, SAP dünyasında yeniyseniz; alanınıza, kariyer planlamanıza ya da ihtiyacınıza yönelik en verimli olabilecek eğitimi belirleyebilmek için, lütfen Sagesse Kariyer Danışmanım’dan destek alınız. İletişim bölümündeki bilgiler yardımcı olacaktır.

* SAP Eğitimleri Takvimi’ni incelemek için tıklayınız.

 

Sagesse Consultancy: Üretkenlik. Verimlilik. Çalışkanlık. Analitik Çözüm. Maliyet Düşürücü Uygulamalar. Problemlere Akılcı Yaklaşım. İyi Zaman Yönetimi. Her Müşteri İçin Özel İhtiyaç Analizi. Yaratıcılık. Dürüstlük. Açık İletişim. İnsan Odaklı Yaklaşım.

 

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.