SAP Proje Yönetimi & Danışmanlık

SAGESSE CONSULTANCY, Tayfun BIRAKOĞLU yönetiminde, bünyesinde bulunan yabancı ve Türk danışmanlarıyla birlikte, işletmenizin ihtiyaç duyduğu ERP Uygulama Projeleri için danışmanlık hizmeti vermektedir. Sagesse işletmeniz için, problemlerinize yönelik çözümleri yurtiçi ve yurtdışı saha çalışmalarıyla üretebildiği gibi, uzaktan destek ( remote support ) ile de sağlayabilmektedir.

Özellikle SAP ABAP, SAP BASIS, SAP BI başta olmak üzere, tüm MODÜL ve alt branşlarda proje danışmanlığı, proje yönetimi ve uzaktan destek sağlanabilmektedir. Lütfen şirketinizin ihtiyaçlarına özel SAP ÇÖZÜMLERİ ve Bilişim Destekleri için tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresine mail atınız.

Sagesse’nin Danışmanlık Alanında En Güçlü Olduğu 6 Nokta:

Sagesse Consultancy, verimli ve sonuç odaklı üretimin ancak belirli alanlarda özelleşerek gerçekleşeceği etik değerini taşıyor. Bu yüzden, Stratejik Büyüme Politikası doğrultusunda, 6 önemli SAP başlığı üzerinde uzmanlaşarak özelleşmiş çözümler sunuyor:

1) SAP ABAP Projeleri Yönetim Sistemi: 

Sagesse Consultancy, Tayfun BIRAKOĞLU yönetiminde bulunan senior ve bachelor yabancı-Türk danışman ekip ile ABAP üzerine baştan sona tüm proje yönetimini, yazılımını, uygulamasını gerçekleştiriyor. ABAP projelerinde, remote ( uzaktan ) destek sağlayabiliyor. Ya da, gün/danışman anlaşmalarıyla yerinde destek verebiliyor. Danışmak istediğiniz konular için tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn Tayfun Bırakoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

4) SAP Projeleri DIŞ DENETİM Sistemi:

Sap Projelerinde en büyük problemlerden biri de, yürütülen projenin firma bilgi işlem yetkilileri tarafından denetlenememesidir. Projeyi gerçekleştiren danışmanlık şirketi, danışmanları aracılığıyla projeyi gerçekleştirir, fakat firma çalışanlarına yeterli bilgiyi vermez. Bu durum, firmayı dışa ve danışmanlık şirketlerine bağımlı hale getirirken; danışmanlık firmasının işinin kalitesi, performansı ve eksik kaldığı noktalar denetim dışında kalır. Sagesse SAP Projeleri DIŞ DENETİM Sistemi’yle , Sagesse Consultancy Danışmanları’nı tutarak , sürmekte olan projelerinizde anlaşmalı olduğunuz danışmanlık firmasının işinin kalitesini denetletebilirsiniz. Ayrıca, danışmanlarımızdan koçluk ve mentörlük hizmeti alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde, kontrolü firmanızda tutarsınız, dışa bağımlılığı azaltırsınız, projenin denetlenmesini sağlarsınız, orta ve uzun vadede yanlış tasarlanmış ve uygulanmış proje hatalarının önüne geçererek zaman kazanır, ek maliyetlerden kurtulmuş olursunuz.  Danışmak istediğiniz konular için tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn Tayfun Bırakoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

5) SAP Sistemleri PERFORMANS VE HIZ ARTIRICI Analiz Sistemi:

Gerçekleştirilen SAP Projeleri’nde bir diğer önemli sorun, sistemin hızının çok yavaş olması, raporların istendiği şekilde çekilememesidir. Bu durum işlem sürelerinin uzayarak insan gücü-iş gücü-zaman ve nihayetinde maddi kayıpların yaşanmasına sebep olur. Performans düşüklüğü ve sistemin tam kapasite çalışarak verim yaratmamasının çok fazla ve farklı sebepleri olabilir. Analitik olarak test gruplarının oluşturularak, sistem bakımının düzenli yapılması ve eksiklerin onarılması gerekir. Sagesse Danışmanları’ndan oluşan bakım ekibi, SAP sisteminizin performans ölçümlerini gerçekleştirerek, sistemlerin temel sorunlarını ortaya çıkarır ve hız artırıcı uygulamalarla problem çözümü gerçekleştirir. Danışmak istediğiniz konular için tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn Tayfun Bırakoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

6) Mobil SAP Sistemlerine Ulaşabilme ve Uygulama Geliştirme Sistemi:

Rekabet unsurunda, firmaların zaman kullanımı pazardaki yerlerine ve üretimlerine büyük ölçüde etkide bulunacaktır. Örneğin bir satış ekibinin, sıcak satış esnasında gerekli verilerek ulaşarak stokta ürün olup olmadığını kontrol edebilmesi, üretim aşamalarını görebilmesi, müşteriye ürünün teslim süresini bildirebilmesi hayati önem taşımaktadır. Bir başka bakış açısında, orta-üst düzey bir yöneticinin stratejik karar verme aşamasında gerekli raporlara ivedikle ulaşması, firmanın güncel durumunu görüntüleyebilmesi firmanın geleceğini etkileyecek unsurlardır. Sagesse Consultancy, SAP kullanan firmaların sistemlerini günümüz teknolojileriyle birleştirecek projeler yürütmektedir. Oluşturulan uygulamaların, şirketin SAP sistemleriyle entegrasyonu sayesinde, şirketin yetkili kişileri Iphone, Ipad, farklı Android İşletim Sistemlerinden istedikleri yerde gerekli raporlara ulaşara mobilize hareket edebilmektedirler. Danışmak istediğiniz konular için tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresinden Sn Tayfun Bırakoğluile iletişime geçebilirsiniz.

 

Proje Yönetimi’ne, SAGESSE CONSULTANCY yaklaşımını anlamak için, BLOG’ta bulunan PROJE YÖNETİMİNDE ETİK KAVRAMLAR başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz.

 

Sagesse Consultancy: Üretkenlik. Verimlilik. Çalışkanlık. Analitik Çözüm. Maliyet Düşürücü Uygulamalar. Problemlere Akılcı Yaklaşım. İyi Zaman Yönetimi. Her Müşteri İçin Özel İhtiyaç Analizi. Yaratıcılık. Dürüstlük. Açık İletişim. İnsan Odaklı Yaklaşım.

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.