SAP Uzaktan Destek

Sagesse Consultancy, maliyet düşürücü çözümler kapsamında; firmanızın ihtiyaç duyduğu SAP PROJE desteğini Tayfun BIRAKOĞLU yönetiminde bulunan danışmanlarıyla REMOTE SUPPORT ( uzaktan destek ) sistemiyle sağlıyor. Bu sistem sayesinde, projenin hangi şehirde, bölgede ya da ülkede olduğu farketmeksizin, uzaktan sisteme baglantı sayesinde SAP PROJENİZ destekle gerçekleştiriliyor. Bu sistem dahilinde, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça dillerine hakim danışmanlarımız ve asistanlarımız uluslararası projelerinizi İstanbul merkezli yürütebiliyor.

Uzaktan Destek Sistemi ve Proje Yönetimi, firmanın talep etmesi durumunda yerinde destek ( gün/danışman ) anlaşmalarıyla birleştirilebiliyor. Firma, kendi çalışanlarının da proje yapılışını öğrenmesini isterse; on-the-job-training hizmetinden faydalanarak, sisteme eğitim sürecini de entegre edebiliyor.

Bu sistem ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresine mail atiniz.

 

Sagesse Consultancy: Üretkenlik. Verimlilik. Çalışkanlık. Analitik Çözüm. Maliyet Düşürücü Uygulamalar. Problemlere Akılcı Yaklaşım. İyi Zaman Yönetimi. Her Müşteri İçin Özel İhtiyaç Analizi. Yaratıcılık. Dürüstlük. Açık İletişim. İnsan Odaklı Yaklaşım.

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.