Blog Yazımı

Şirketlerin kurumsallaşma süreçlerinde, paydaşlarıyla ( müşterileri, tedarikçileri, çalışanları, rakipleri vb. ) kuracakları organik ve sürekli iletişim güvenilirliklerinin artmasına, bağlılık yaratılmasına, muhtemel krizlerin önüne geçilmesine, birlikte üretmeye, müşteri ilişkileri / istekleri yönetiminin eş zamanlı yapılabilmesine olanak sağlamaktadır.

SAGESSE CONTENT MANAGEMENT ekibi, şirket hedeflerine uygun blog yazılarıyla şirket kültürü ve üretimleriyle ilgili sürekli takipçiler yaratabilmektedir. Bunun yanısıra oluşturulan blog yazıları, şirketlerin websitelerine ziyaretçi trafiğini artırmaktadır.

Blog yazıları, şirketlerin belirlediği konular üzerine oluşturulabildiği gibi, Sagesse ekipleri tarafından da belirlenerek reklam aracı olarak kullanılabilir. Birçok farklı alanda ( moda, tekstil, eğlence, sanat, bilgisayar, medikal, hukuk, işletme, yönetim vb) blog yazıları yazılabileceği gibi; uzmanlık alanı gerektiren konularda bilimsel ve yarı-bilimsel makaleler de oluşturulabilir. Ayrıca, araştırma raporları da sunulabilir.

SAGESSE CONTENT MANAGEMENT ekibi, blog yazıları ( diğer alanlarda da olduğu gibi ) SAGESSE DİL departmanıyla ortak çalışmalarla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, Çince, İtalyanca, Arapça, Hollandaca dillerinde de yazabilir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen bilgi@sagesseconsultancy.com adresinden iletişime geçiniz.

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.