Executive Presentation

SAGESSE CONTENT MANAGEMENT ve SAGESSE YÖNETİM ekiplerinin ortak çalışmasıyla yaratılan Executive Presentation hizmeti; orta ve üst düzey yöneticilerin, şirket sahiplerinin ve ortaklarının, siyasetçilerin ve diğer topluluk önünde konuşma yapması gereken kişilere çözüm üretmek amacıyla tasarlanmıştır.

Executive Presentation hizmetinde; sunumların üst düzey powerpoint slaytlarının oluşturulması, video gösterimleri tasarımları, ses kayıtları, grafik tasarımların kullanılması, 3 boyutlu görsel desteklerin sağlanması, hand-out ve flyerların oluşturulması gibi teknik altyapı çalışmaları ilk aşamayı oluşturmaktadır.

İkinci aşamada ise, sunum yapılacak konunun araştırılması, raporlanması, bilgi analizlerinin gerçekleştirilmesi yer alabilmektedir.

Son aşamada ise, konuşma metinlerinin oluşturulması; sunum yapacak kişiye iletişim danışmanlığı hizmeti dahilinde ses-vurgu-diksiyon-beden dili kullanımı-sahne kullanım teknikleri koçluk desteği sağlanması gelmektedir.

Executive Presentation hizmeti dahilinde, firmalar dilerlerse kendi firmalarının örneğin fuarlarda, tanıtımlarda vb yerlerde temsil edilebilmesi için profesyonel sunucularımızdan faydalanabilirler. Bu kısımda; Sagesse Consultancy’e bağlı profesyonel sunum yapma yetisine sahip kişiler, hizmeti alan firmanın çalışanları gibi davranarak sunumu şirket adına olabilecek en profesyonel şekilde Türkçe, İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça, Fransızca, Hollandaca, İtalyanca, İspanyolca , Çince, Arapça dillerinde yapabilirler.

Ayrıntılı Bilgi için bilgi@sagesseconsultancy.com adresine mail atabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.