Semi-Professional

Semi-Professional Nedir? 

Sagesse Talent Pool sistemine göre, iş yaşamında 5-6-7 sene tecrübeli kişiler semi-professional olmaktadırlar.

Semi-Professional kişiler Sagesse Talent Pool’a katılabilmek için ne yapmalıdırlar?

* Bu kişiler direkt olarak resimli-word formatındaki İngilizce ve Türkçe güncel CV’lerini (varsa Almanca da eklenmelidir) ; tbirakoglu@sagesseconsultancy.com adresine göndererek değerlendirmeye girebilirler. Kişilerin, aşağıdaki koşulların hangisini tamamlamaları gerektiği danışmanlarımız tarafından belirtilecektir. Ancak, CV’nin yeterlilik durumuna göre, başvuru yapan kişiler, hiçbir şart aranmadan direkt olarak projelere yönlendirilebilirler. Avrupa Birliği Ülkeleri’nde Projelere yönlendirilen tüm adaylar; sadece ve sadece en alt başlıkta yazan şartı***  sağlamak zorundadırlar.

1) Kişilerin, SAP ya da talep edilen diğer Bilgi Teknolojileri ( .Net, Oracle, Java , Android Programlama vs) deneyimi yeterli değilse, SAP Uzmanlık Eğitimleri’ni ya da diğer Bilgi Teknolojileri Eğitimlerini ( eğer Sagesse’de o eğitim açılıyorsa )  Sagesse Consultancy’den almalıdır. Bu zorunlu koşuldur.

2) Kişilerin, İngilizce dil seviyesine göre, dil eğitimi alması gerekiyorsa; İngilizce Dil Eğitimi’ni Sagesse Consultancy’nin yönlendireceği eğitim kurumundan almaları artı sağlayacaktır.

3) Kişilerin, İngilizce dil seviyesi yeterliyse; Business English & Ethics başlıklı eğitime Sagesse Consultancy’de katılmalıdırlar. Bu zorunlu koşuldur.

4) Gerçekleştirilecek projede, Almanca dil bilgisi gerekiyorsa; ve kişilerin Almanca seviyeleri B2 seviyesinde değilse; kişiler bu eğitimi Sagesse Consultancy’nin yönlendireceği eğitim kurumundan almaları artı sağlayacaktır.

5) Kişilerin, Soft Skills Management ( Profesyonel İş Yaşamı Sosyal Bilimler Eğitimleri ) eğitim ya da danışmanlık desteklerine ihtiyaçları varsa; Sagesse Consultancy sertifikalarını almaları, büyük artı sağlayacaktır.

***Sagesse Consultancy’nin referansıyla, Avrupa Birliği Ülkeleri’nde yönlendirilen projelere, mülakatlar sonrasında kişi kabul edilirse ( sadece ve sadece projede işe alım gerçekleşirse ) kişiler, 2 gün sürecek olan Sagesse International Business Codes  ( SIBC ) sertifikasını almak zorundadırlar. Bu katılımcı sertifikası, Sagesse Consultancy ve Partnerleriyle yapılan anlaşmalar gereği zorunludur. Danışmanlık, entegrasyon ve iş etiği üzerinedir.

 

Sagesse Consultancy: Üretkenlik. Verimlilik. Çalışkanlık. Analitik Çözüm. Maliyet Düşürücü Uygulamalar. Problemlere Akılcı Yaklaşım. İyi Zaman Yönetimi. Her Müşteri İçin Özel İhtiyaç Analizi. Yaratıcılık. Dürüstlük. Açık İletişim. İnsan Odaklı Yaklaşım.

 

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.