Sosyal Sorumluluk

SAGESSE CONSULTANCY , iyi yetişmiş insan gücünün, ülkemizin en büyük eksiklerinden biri olduğunun farkındadır. Verimliliği ve bilgi üretim düzeyi yüksek, araştırmacı ruhlu, adil rekabete inanan, çalışan insan kaynaklarının yaratılabilmesi, Türk Milleti’nin ve Türkiye Cumhuriyeti’nin yükselmesine olanak sağlayacaktır.

Genç nüfusu, enerjisi ve isteği özel bir ruh yaratan ülkemizin; iyi yönlendirilmiş, teknik becerileri kadar sosyal-duygusal becerilerini de geliştirebilmiş ve eleştirel yaklaşarak üretim odaklı hareket edebilen nesiller yetiştirmesi, gelecekte en büyük rekabet güçlerinden biri olacaktır.

Bu yüzden, Sagesse Consultancy olarak; vatanına, ailesine ve toprağına bağlı; insana-doğaya ve Dünya’ya duyarlı; üreten-çalışan ve ürettikleriyle varolmakla övünebilen gençlere destek olabilmek en önemli gayelerimizdendir.

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz dahilinde; Sagesse Consultancy eğitmenleriyle birlikte Anadolu şehirlerinde bulunan Üniversiteler de dahil, onlarca Üniversite’de ücretsiz eğitimler düzenlemekteyiz.

Ayrıca, İstanbul ofislerimizde düzenlenen her eğitime; belirli sayıda Burslu Öğrenci almaktayız. Bu öğrencilerin gelişimlerini takip ederek, gerekli kariyer yönlendirmeleriyle birlikte Profesyonel İş Yaşamı’na adım atmalarını gücümüz yettiğince sağlamaktayız.

Müşterilerimiz olarak sizler; yani paydaşlarımız; dolaylı da olsa bu burslara destek vermektesiniz. Çünkü, Sagesse Consultancy’den aldığınız her eğitim hizmetinde; katılım gösterdiğiniz her eğitimde; maddi durumu uygun olmayan ancak başarılı, istekli, hanımefendi ve beyefendi olmayı başarabilen, alçakgönüllü Üniversite öğrencilerimize burslu eğitim verebilmemize olanak yaratmaktasınız.

Firma ya da birey olarak siz de bu projeye destek vermek isterseniz; bilgi@sagesseconsultancy.com adresine mail gönderebilirsiniz. Örneğin, burslu olarak yetiştirdiğimiz öğrencilere staj ya da part-time / full-time iş imkanı sağlayabilirsiniz. Ya da, sadece burslu öğrencilerimizin katılacağı eğitimleri Sagesse Consultancy ile ortak olarak ( Eğitim ücretinin yarısı Sagesse tarafından karşılanacaktır. Detayları mutlaka sorunuz ) açabilirsiniz.

Ülkemizin her geçen gün daha da fazla iyi yetişmiş insan kaynağına sahip olarak; daha üretken, toprağının ve ülkesinin daha da fazla değerini bilerek işleyebilen, sahip çıkabilen, Dünya ile rekabet edebilen ve daha aydınlık yarınlara ilerleyebilmesi dileğiyle.

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.