SAGESSE WEBINAR

SAGESSE WEBINAR UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİ:

Sagesse Consultancy, bilginin yer-mekan-zaman tanımaksızın yayılması gerektiğine inanır. Bu yüzden, eğitimlerinin büyük bir çoğunluğunu uzaktan eğitim sistemiyle de açarak, Türkiye’nin ve Dünya’nın herhangi bir yerine ulaştırır.

Lütfen Pre-Order ( Ön Talep ) formumuzu sadece 2 dakikanızı ayırarak ücretsiz olarak doldurarak ek indirimden faydalanın. ( Formu dolduranlar Online Eğitimlerimize %10 indirimli katılabilirler )

Bilişim Eğitimleri Ön Talep Formu İçin Lütfen Tıklayınız!

Soft Skills Management ( Profesyonel Yaşam&İnsan Kaynakları Gelişim Eğitimleri Ön Talep Formu İçin Lütfen Tıklayınız!

Sistem Nedir?

* Uzaktan eğitim sistemi, gerek SAP, gerek diğer IT ( Bilişim ) gerekse Yönetim Becerileri ( Soft Skills Management ) eğitimlerinin; CANLI Online sınıflarla açılarak ilerletilmesidir.

* Uzaktan eğitim sisteminde; eğitimler aynı sınıf ortamında olduğu gibi, eğitmen tarafından canlı olarak yürütülmektedir.
* Katılımcılar, eğitimler esnasında interaktif olarak sorular sorabilirler ve yanıtlarını alabilirler.
* Eğitim içeriğine göre, gerekli eğitim materyalleri katılımcılara sağlanarak verimlilik artışı sağlanır.
* Bilişim eğitimlerinde ekran paylaşım sistemiyle katılımcılar rahatlıkla uygulama yapabilirler.
* Eğitim içeriğine göre, eğitmenin belirleyeceği kısımlar ‘Sonra Yeniden İzle’ sistemiyle belirli süre sistemde kalmaktadır. Bu sayede, katılımcılar kendilerine sağlanacak passwordle yeniden eğitimi izleme şansı yakalarlar.
* Eğitimde verilecek pratik, uygulama, ödev ve projeler; katılımcılar tarafından yapıldıktan sonra sisteme kolayca yüklemesi yapılabilir; eğitmenler interaktif ortamda projelerin değerlendirmesini ve geri bildirimlerini gerçekleştirirler.

*Uzaktan eğitim sisteminde, katılımcılar evlerinden-ofislerinden ya da herhangi başka bir yerden SAGESSE WEBINAR bağlantısıyla eğitime katılırlar.
*Sagesse Webinar sistemi için bilgisayarınızın; internetinizin, kameranızın ve bilgisayarınıza bağlı mikrofonunuzun olması yeterlidir. Eğitim günlerinde katılımcılara gönderilecek şifre ve kullanıcı adıyla; katılımcılar sisteme bağlanarak eğitimde yer alacaklardır.
*Eğitimler, reel sınıf katılımlarına göre daha ekonomiktir.

SAGESSE WEBINAR GUVENLİK SİSTEMİ NEDİR?

* Katılımcılar eğitimlere kendilerine sunulacak sözleşme hükümlerini onaylarak katılabilirler.
* Eğitimlerde ses, görüntü, ekran kaydı vb. yapılması; kayıt olunan kişiden fazla kişi olarak eğitime bağlanılması ; telif hakları tamamen Sagesse Consultancy’e ait olan eğitim materyallerinin, görsellerinin vb. 3.partilerle izinsiz paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sözleşme hükümlerince, katılımcıların TC kimlik numaraları; izleme ekranlarının üzerinde sadece kendilerinin göreceği şekilde embedded edilmektedir. IP adresleri, eğitim boyunca kayıt altında tutulmaktadır.

Nasıl Katılabilirim?

* Lütfen yukarıda bulunan, kırmızıyla belirtilmiş Bilişim Eğitimleri Ön Talep Formu’nu, ya da diğer ilgili formu doldurunuz.
* Ayrıntılı bilgi için bilgi@sagesseconsultancy.com ya da 0090 533 352 54 26 no’lu telefondan bize ulaşınız.

 

Sagesse Consultancy: Üretkenlik. Verimlilik. Çalışkanlık. Analitik Çözüm. Maliyet Düşürücü Uygulamalar. Problemlere Akılcı Yaklaşım. İyi Zaman Yönetimi. Her Müşteri İçin Özel İhtiyaç Analizi. Yaratıcılık. Dürüstlük. Açık İletişim. İnsan Odaklı Yaklaşım

Biz Sizi Arayalım!
Lütfen en kıza sürede sizi arayabilmemiz için aşağıdaki bilgileri doldurunuz.
Gönder
Bilgileriniz Alındı.
Teşekkür Ederiz.